Laisvės a., 23, Panevėžys
Tel (8 45) 466847
info@lkba.lt

LKBA seminaras „Informacijos ištekliai akademinei bendruomenei“

LKBA seminaras „Informacijos ištekliai akademinei bendruomenei“

2018 m. birželio 1 d. Kauno kolegijos bibliotekoje vyko Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacijos organizuotas  seminaras  „Informacijos ištekliai akademinei bendruomenei“.

Į seminarą atvyko 51 dalyvis iš VK, PK, KK, KMAIK, KTK, AK, VDK, KVK, LAJM, VDTK. Taip pat  bibliotekų atstovės ir bibliotekininkės iš Socialinių mokslų kolegijos, Marijampolės kolegijos, Lietuvos medicinos bibliotekos ir Lietuvos karo akademijos bibliotekos.

LKBA asociacijos pirmininkė Vilija Raubienė tarė sveikinimo žodį ir visų narių vardu pasveikino Kauno kolegijos Bibliotekos ir informacijos išteklių centro vadovę dr. Liną Šarlauskienę. Šiais metais dr. L. Šarlauskienė pelnė garbingą 2017 m. geriausio bibliotekos vadovo titulą.

Seminaro metu skaityti pranešimai aktualiomis temomis : informacijos paieškos ištekliai, duomenų bazių galimybės, plagiato prevencija. Taip pat buvo pristatyti bibliotekose atlikti tyrimų rezultatai bei nauja elektroninių knygų ir mokymų platforma.

Bibliotekininkės, dalyvavę seminare, įgijo naudingų praktinių žinių informacijos paieškos srityje, bendravo su kolegėmis, dalijosi patirtimi. Seminaras buvo įdomus ir   praktiškai pritaikomas kasdieninėje bibliotekų veikloje.

Pranešimai:

 

 

 

 

 

 

 

Apie mus rašo

2016-01-26 http://lzinios.lt/lzinios/Kultura-ir-pramogos/biblioteku-metus-mines-kaip-kas-ismano/216750 (lzinios.lt)

2015-05-18 http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/panevezyje-pamineta-amzinoji-opozicioniere-felicija-bortkeviciene/202057 (lzinios.lt)

2014-10-16 Lietuvos kolegijų bibliotekų dešimtmečiui skirta konferencija-impulsas naujiems planams ir darbams (panko.lt)

2014-10-16 Konferencijoje apie kolegijų bibliotekas patirtimi dalinosi Kauno kolegijos pranešėjai (siena.kauko.lt)

2014-05-10 Įamžins kandidatės į prezidentus atminimą (lzinios.lt)

KAS MES ESAME?

IMG1Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacija įsteigta 2004 m. birželio 25 d. tikslu vienyti kolegijų  bibliotekininkus bendrai profesinei veiklai, dalyvauti formuojant Lietuvos švietimo ir kultūros politiką, rengti siūlymus Švietimo ir mokslo ministerijai, Kultūros ministerijai, Kolegijų direktorių konferencijai ir kitoms institucijoms, skatinti bibliotekininkų kvalifikacijos tobulinimą, profesinį bendravimą ir t.t.  Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacija šiuo metu jungia 11 kolegijų bibliotekų.