Loading...

Visuotinis susirinkimas Panevėžio kolegijoje

2013 m. kovo 13 d. Panevėžio kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacijos (LKBA) išvažiuojamasis susirinkimas. Bibliotekų vedėjos, bibliotekininkės iš  Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus (viso iš  6 Lietuvos kolegijų) Panevėžio kolegijoje turėjo progos ne tik dalykiškai pabendrauti, aptarti veiklos organizacinius klausimus, išklausyti kolegijos dėstytojos ir G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos virtualios bibliotekos   skyriaus vyr. metodininkės Jovitos Verbickienės pranešimo „Dokumentų skaitmeninimas. Kuo jis gali būti naudingas kolegijų bibliotekų veikloje?“,  bet ir susipažinti su Panevėžio kolegija, jos biblioteka bei miesto kultūros įstaigomis.  Didelį įspūdį  viešnioms iš Lietuvos kolegijų paliko ekskursija po apskrities G.Petkevičaitės-Bitės biblioteką, Dailės galeriją.  Dailės galerijoje kolegės apžiūrėjo ne tik nuolatinę tarptautinių keramikos simpoziumų ekspoziciją, bet ir tądien rengiamą garsių Lietuvos menininkų Jūratės Mykolaitytės ir Klaudijaus Petrulio tapybos darbų parodą „Du“.

Neišdildomą įspūdį viešnioms paliko Panevėžio kolegijos Jono Jablonskio auditorija bei tądien jau trečią kartą kolegijos ir miesto bendruomenei kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga rodyta studentų ir dėstytojų misterija apie kolegijos praeitį „Nubudom kalbos geležy“ (rež. Daiva Andrašūnienė).

Po viešnagės Panevėžyje LKBA narės  nutarė ir ateityje bendrus susitikimus rengti įvairiose Lietuvos kolegijose ne tik Vilniuje, bet ir kituose šalies miestuose.