Loading...

LKBA visuotinis narių susirinkimas

2019 m. lapkričio 28 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto bibliotekoje vyko Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacijos visuotinis narių susirinkimas.

Susirinkime dalyvavo 9 aukštųjų mokyklų bibliotekų atstovės iš Kauno kolegijos, Kauno technikos kolegijos,  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Panevėžio kolegijos, Vilniaus kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos ir Vilniaus dizaino kolegijos.

Susirinkimo metu dalyviai išklausė tris pranešimus aktualiomis temomis. Asociacijos pirmininkė Vilija Raubienė kalbėjo apie MTEP veiklos vertinimo pokyčius kolegijoje, Kauno kolegijos bibliotekos ir informacijos išteklių centro vadovė dr. Lina Šarlauskienė pasidalino informacija iš renginių apie atvirąjį mokslą. Renata Markauskienė, Asociacijos administracijos vadovė, Vilniaus kolegijos SPF bibliotekos vedėja pristatė mokslo analitikos įrankį SCOPUS.

Pranešimai sukėlė įdomias diskusijas apie naujus iššūkius kolegijų bibliotekininkams ir papildė bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo planus kitiems metams.

Visuotinio susirinkimo metu Asociacijos nariai priėmė 2020 m. veiklos planą ir įtraukė pasiūlymus aktualiems mokymams organizuoti, taip pat atlikti Asociacijos narių skaitytojų tyrimą.

Pranešimų medžiaga:

MTEP veiklos vertinimo pokyčiai kolegijose. (pranešėja V. Raubienė, skaidres paruošė Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojas mokslui ir plėtrai dr. Donatas Bakšys)

Mokslo analitikos įrankis SCOPUS: (ne)naujas iššūkis kolegijų bibliotekoms. (R.Markauskienė)