Kolegijų bibliotekų atstovės išrinktos į LMBA tarybą
2026 m. kovo 26 d. vykusiame Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacijos visuotiniame susirinkime Kauno kolegijos Bibliotekos ir mokslinės komunikacijos centro vadovė dr. Lina Šarlauskienė ir Vilniaus kolegijos bibliotekos vadovė Kristina Blaževičienė buvo perrinktos į LMBA Tarybą. Dr. Lina Šarlauskienė taip pat išrinkta LMBA pirmininkės pavaduotoja.
LMBA svarbiausias uždavinys yra padėti užtikrinti tarptautinių duomenų bazių prenumeratą ir mokslinės informacijos prieigą Lietuvos aukštosioms mokykloms (https://lmba.lt/).