Laisvės a., 23, Panevėžys
Tel (8 45) 466847
info@lkba.lt

Interaktyvaus anatomijos atlaso pristatymas

Šių metų kovo 22 d., Sveikatos priežiūros fakulteto bibliotekoje vyko naujų interaktyvių leidinių prezentacija.  „Wolters Kluwer“ leidyklos atstovas Grzegorz Proszczuk pristatė elektroninius medicininius resursus : Lippincott žurnalus, e. knygas bei  „Visible Body 3D“ interaktyvųjį anatomijos atlasą ir „Acland Video Atlas of Human Anatomy“. Anatomijos atlasams buvo skiriama daugiausia dėmesio, jų pristatymą stebėjo fakulteto vadovai ir dėstytojai.

Greitu laiku bibliotekos vartotojams bus suteikta puiki galimybė testuoti šiuos interaktyvius anatomijos atlasus. Testavimas vyks 30 dienų. Daugiau informacijos.

pirmanuotrauka

Vilniaus kolegijos bibliotekininkės lankėsi LNB

2016 m. rugsėjo 28 d. Vilniaus kolegijos bibliotekos darbuotojos dalyvavo ekskursijoje Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje. Bibliotekininkės turėjo gerą progą pamatyti atsinaujinusią ir pasikeitusią biblioteką, susipažinti su naujomis LNB paslaugomis ir technologinėmis galimybėmis.

LNB po rekonstrukcijos atvėrusi duris visuomenei nuo 2016 m. rugsėjo 2 d. pasitinka savo lankytojus su nauju šūkiu „Skaitytojui reikia ne tik knygų – biblioteka atvira ne tik skaitytojui“.

Nacionalinė biblioteka tapo atvira, joje atsirado 400 individualių darbo vietų ir daugiau inovacinių erdvių, skirtų netradiciniams projektams, bendravimui ir kūrybai. Skaityti daugiau.